Enerji Otomasyonu
Güvenlik Sistemleri
Yapı Otomasyonu
Bina Otomasyonu
Elektronik Sistemler
Test ve Ölçü Aletleri
Bakım ve Onarım
Skip Navigation LinksÜrünler : Enerji Otomasyonu : Otomasyon Sistemleri : Operatör Paneller (PLC)

Operatör Paneller (PLC) Alt Katagori

OPERATÖR PANELLER (PLC)

        Endüstriyel otomasyon alanında bir devrim olarak kabul edilen Programlanabilir Kontrol Cihazları (PLC) ilk uygulamaların başladığı 80 'li yıllardan bu yana gün geçtikçe önemlerini ve yeteneklerini artırarak yerlerim korumaktadırlar. Mikroişlemci teknolojisinin gelişmesine paralel olarak giriş/çıkış ve bellek kapasiteleri artan, işlem yapabilme özellikleri gelişen PLC ler otomasyon uygulaması yapmak isteyen herkesin ilk aklına gelen cihazlar olma özelliklerini sürdürmektedir.
        Kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak PLC tabanlı kontrol sistemleri kuran şirketimiz gelişen teknolojiyle paralel olarak en küçük tezgah otomasyonu uygulamasından büyük proses kontrol uygulamalarına kadar dağıtılmış kontrol noktaları içeren, bir iletişim ağı île birbirine bağlı PLC' terden oluşan kontrol sistem ferinin bulunduğu uygulamalar yapmıştır.
        PLC uygulamalarında yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu projelerle deneyim kazanmış olan şirketimiz her boyuttaki projenizde malzeme seçimi ve temini, tasarım, pano imalatı, saha montajı programlama, devreye alma, program revizyonu ve servis hizmetlerinde destek, alabileceğiniz bir yapıda hizmetlerim sürdürmektedir