Enerji Otomasyonu
Güvenlik Sistemleri
Yapı Otomasyonu
Bina Otomasyonu
Elektronik Sistemler
Test ve Ölçü Aletleri
Bakım ve Onarım
Skip Navigation LinksÜrünler : Enerji Otomasyonu : Otomasyon Sistemleri : Rediktörler

Rediktörler Alt Katagori

REDÜKTÖRLER

            Çok genel anlamı ile korozyon; tüketicilerin üreticilerden satın aldıkları ürünlerin bedelini yavaş yavaş ceplerinden çalan bir olgu olarak tanımlanabilir. Çoğumuzun yabancı olmadığı korozyonun bilimsel yollarla etkisini en aza indirgemek korozyonun malzemeler üzerindeki etkisini ölçmeden ve öğrenmeden olanaksızdır.
        Korozyon teknolojisinin öncülerinden biri olan Ascott firması ürünlerini kullanarak, korozyonun malzemeler ve son ürünler üzerindeki olası etkilerini incelemek öncelikle ürün geliştirme de çalısanlara önemli katkılar sağlamaktadır. Ascott firması 120lt, 450lt ve1000lt kullanma kapasitesi olan nemlendirme ve tuzlu su püskürtme kabinleri üretmektedir.

Ascott Analytical Equipment Ltd. yapımı kabinlerle asağıdaki standartlara uygun korozyon testlerin! yapmak olanaklıdır.

  • ASTM, DIN, IEC, ISO, JIS, NFX, PHX ve EN standartları
  • Askeri Standartlar
  • Otomotiv standartları

        Tüm Ascott korozyon test kabinleri kendi test ortamlarından etkilenmeyecek gövde konstrüksiyonuna ve kontrol mekanizmalarına sahiptir. Ascott korozyon test kabinlerinin üst kapakları açıldığında; test yapılan odaya tuzlu veya nemli su buhannın yayılmasın) önleyecek özel vakumlu emme donanımı (air-purge) S ve CC modellerinde standarttır.