Firmamız 1987 yılında proje taahhüt ve bina otomasyon sistemleri konusunda iş hayatına başlamış olup, bu alanda yüzlerce sistem kurarak bugünlere ulaşmıştır.

1993 yılında güvenlik sistemleri konusunda çalışmaya başlayan firmamız, başta Kayseri olmak üzere; Sivas, Nevşehir, Yozgat gibi çevre illerde de birçok büyük projeye imza atmıştır.

1994 yılında Elektronik Sistem İmalatı konusunda bir atölye açarak 11 değişik elektronik sistemin imalatını gerçekleştirmiş, yurt içi ve yurt dışı piyasalara sunmuştur.

1996 yılında Fabrika Enerji ve Otomasyon Sistemleri konusunda faaliyetlerini genişleten firmamız, bölgede birçok dev tesisi anahtar teslimi yaparak hizmete sunmuştur.

1987 yılında basit bir bina otomasyonu ile başlayan firmamız ,2006 yılında kendi hizmet binasında teknoloji merkezini,2007 yılında 20 yıldan beri ikamet ettigi teknik servisi biriminde kendi hizmet binasını onararak açmıştır.

Bugün bünyesinde modern bir şatış mağazası proje bölümü ,elektrik,elektromekanik ve elektronik teknik servisiyle 2011yılında faaliyete geçecek organize sanayi bölgesinde atölye ve fabrika alanıyla iç anadolunun dev bir teknoloji şirketi olmayı hedeflemektedir.Bizi bu noktaya ulaştıran içimizdeki amatör ruh, işimizdeki profesyonel anlayıştır